• In English
 • МОН: 705 вчителів початкової школи успішно пройшли першу пілотну сертифікацію
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 28 листопада 2019 року о 21:27

  705 педагогів з 857-и вчителів початкової школи, які зареєструвалися, успішно пройшли першу пілотну сертифікацію. Про це оголосила Міністр освіти і науки Ганна Новосад сьогодні, 28 листопада 2019 року, в межах Форуму учасників пілотного експерименту НУШ «Агенти змін».

  Вже сьогодні всі педагоги, які брали участь у сертифікації, отримають свої результати в електронних кабінетах учасників.

  «Я б хотіла подякувати абсолютно всім вчителям, що взяли участь у сертифікації, – незалежно від результату. Кожен із вас зробив свій внесок для вдосконалення механізму сертифікації. Саме на основі ваших результатів та досвіду ми вдосконалюватимемо процедуру на майбутнє», – відзначила Ганна Новосад.

  Визначення вчителів, що пройшли сертифікацію, залежало від того, чи взяли участь педагоги у всіх обов‘язкових етапах пілоту, а також чи подолали встановлений спецкомісією поріг склав / не склав з 2 основних етапів сертифікації.

  Загалом в останньому етапі – проведенні незалежного тестування – взяло участь 807 вчителів. З них 31 учасник не завантажив власне е-портфоліо і був знятий з сертифікації з технічних причин.

  27 листопада відбулося друге засідання комісії при Міністерстві освіти і науки України з визначення результатів сертифікації педагогічних працівників.

  В її межах експерти визначили граничну кількість балів, які необхідно було набрати для успішного складання сертифікації.

  Вона становить:

  • за етап вивчення практичного досвіду роботи учасників – 72 бали,
  • за етап незалежного тестування – 50 балів.

  Термін дії сертифікатів – 3 роки. Вони починають діяти ‪з 01.01.2020‬, кінцевий строк дії – ‪31.12.2022‬.