• In English
 • МКМС: Розвиток туризму є одним з пріоритетів на 2020 рік
  Міністерство культури, молоді та спорту України, опубліковано 16 грудня 2019 року о 09:34

  Учасників програми привітав міністр культури, молоді та спорту України Володимир Бородянський. У своєму виступі він зазначив, зокрема, що в 2020 році МКМС буде вперше впроваджувати програму мобільності молоді та великий акцент робитиме на розвиток туризму.

  Перший заступник міністра Анатолій Максимчук розповів, як заходи з розвитку українського кінематографу залучатимуть іноземних продюсерів, що матиме синергетичний ефект для розвитку регіональних культурних осередків. 

  У свою чергу заступниця міністра Ірина Подоляк розповіла про культурну політику держави в контексті розвитку місцевих громад, заступник міністра Володимир Шумілін — про трансформацію екосистеми українського спорту, заступник міністра Олексій Сівірін — про плани у сфері молодіжної політики, а заступниця міністра Світлана Фоменко — про децентралізацію та реформу культурних послуг.

  Програма «Малі міста - великі враження» стартувала 15 квітня 2019 року. Головна мета – підтримка населених пунктів із загальною чисельністю населення до 50 тис. осіб. Участь у конкурсі можуть брати культурно-мистецькі проекти від органів місцевого самоврядування, юридичних осіб всіх форм власності, творчих спілок, фізичних осіб-підприємців.