• In English
 • МКМС розпочинає діалог про мистецьку освіту в Україні
  Міністерство культури, молоді та спорту України, опубліковано 12 грудня 2019 року о 17:52

  Міністерство культури, молоді та спорту України розпочинає діалог про мистецьку освіту майбутнього. Про це на засіданні Комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики повідомила заступник Міністра культури, молоді та спорту Ірина Подоляк.

  До діалогу мають долучитись усі представники професійного середовища, громадські організації, митці, викладачі, представники департаментів культури місцевих органів самоврядування. Обговорення із стратегічної сесії про нову мистецьку освіту заплановані на 19 грудня 2019 року у Мистецькому Арсеналі в Києві.

  За словами Ірини Подоляк початкова мистецька освіта в Україні - це більше 1300 шкіл, близько 300 тис. дітей, які там навчаються, і більше 30 тис. викладачів. Ця галузь потребує реформи.

  «Давайте чесно і відкрито поговоримо з усіма причетними, чого зараз бракує мистецькій освіті і якою вона має бути в принципі. Слід побудувати нову мистецьку школу так, щоб зберегти всі найкращі надбання і залучити найкращі ефективні рішення зі світового досвіду», - повідомила заступник Міністра.