• In English
 • МКІП проводить мистецький конкурс з виготовлення матеріалів для інформаційно-просвітницької кампанії «Україна без бар’єрів»

  Міністерство культури та інформаційної політики оголосило мистецький конкурс з розроблення моделей інформаційних продуктів, у тому числі графічного характеру, для планування, організації та реалізації інформаційно-просвітницької кампанії «Україна без бар’єрів».

  Кінцевий термін подачі заявок та документів на участь у конкурсі (в друкованій та електронній формах) – 3 листопада 2023 року до 15:00.

  Для участі у конкурсі творчі спілки, підприємства, установи, організації незалежно від форм власності, а також інші суб’єкти господарювання  подають Конкурсній комісії Міністерства культури та інформаційної політики з організації та проведення мистецьких конкурсів заявку на участь у друкованій та електронній формах за адресою та у строк, визначені в цьому оголошенні, із зазначенням контактних даних уповноваженої особи від учасника.

  Перший етап конкурсу – онлайн голосування за подані проекти на офіційному веб-сайті МКІП відбудеться вже з 6 по 10 листопада 2023 року. 

  Про всі деталі конкурсу – вимоги, терміни, необхідні документи, читайте тут.