• In English
 • МКІП продовжує фіксувати воєнні злочини росіян проти культурної спадщини. На сьогодні задокументовано 331 епізод

  Міністерство культури та інформаційної політики продовжує фіксувати воєнні злочини росіян проти культурної спадщини. На сьогодні задокументовано 331 епізод.

  “У рашистів немає нічого святого. За невеликий період з моменту оновлення статистики зафіксованих злочинів росіян проти нашої культурної спадщини вони ракетою поцілили у єврейське кладовище у Глухові. Чим вони відрізняються від фашистів, які знищували євреїв 80 років тому? У День пам'яті та примирення вони повністю зруйнували Георгіївський скит Свято-Успенської Святогірської лаври московського патріархату на Донеччині. В Одесі була пошкоджена пам'ятка архітектури початку XIX століття – Воронцовський палац. Окупанти знову влучили по о. Хортиця, сакральному місцю для українців. Так безбожно нищити нашу культуру можуть тільки варвари”, - зазначив Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

  Нагадаємо, руйнування об’єктів культурної спадщини – це воєнний злочин за Гаазькою конвенцією 1954 року.

  Допомагайте фіксувати злочини росіян проти української культурної спадщини за допомогою національної платформи culturecrimes.mkip.gov.ua. Водночас просимо пам'ятати про власну безпеку.

  МКІП продовжує фіксувати воєнні злочини росіян проти культурної спадщини. На сьогодні задокументовано 331 епізод