• In English
  • МКІП: 16 березня у Львові відбудеться мистецька акція «Вільненебо/Free Sky»

    16 березня о 15:00 на проспекті Свободи у Львові відбудеться мистецька акція «Вільне небо/Free Sky» на підтримку заклику українського народу та Президента України Володимира Зеленського до країн Заходу та інших держав світу закрити небо над нашою країною та зупинити війну.

    Артисти симфонічного оркестру “INSO-Львів” Львівської національної філармонії, які залишилися в місті, під керівництвом диригента Віталія Протасова (м.Київ), виконають “Українську сюїту” Андрія Гнатишина.

    «За двадцять днів війни в Україні загинули тисячі мирних жителів, в тому числі величезна кількість дітей. Ми закликаємо світ діяти, адже, не закривши небо над Україною, ви дозволяєте далі проливати нашу кров. Ми, українці, воюємо за свою землю, ми відстоюємо свободу та демократію, яка є в нашому серці і тече в нашій крові. Своєю акцією ми закликаємо людей, які впливають на це рішення - ЗАКРИТИ НЕБО НАД УКРАЇНОЮ», - наголосив диригент мистецької акції Віталій Протасов.

    Захід організовано за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики, Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти, Львівської ОДА та Львівської обласної ради. Відеозапис мистецької акції зʼявиться в ефірі єдиного марафону усіх телеканалів.