• In English
 • Міжнародна фінансова корпорація консультуватиме Мінекономрозвитку щодо Агенції з питань підтримки державно-приватного партнерства

  Сьогодні, 20 травня, Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів підписав Меморандум про взаємодію між Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) групи Світового банку.

  “Цей документ дозволить Мінекономрозвитку отримати експертну підтримку консультантів Міжнародної фінансової корпорації для старту роботи Агенції з питань підтримки державно-приватного партнерства в Україні. Запуск Агенції сприятиме реалізації якісно нових проектів, передусім у сфері української інфраструктури. Це забезпечить приріст інвестицій, сформує нові робочі місця та сприятиме зростанню надходжень до бюджетів усіх рівнів”, - зазначив Степан Кубів.

  Також Перший віце-прем’єр-міністр України відзначив важливість залучення кращого світового досвіду щодо розвитку проектів державно-приватного партнерства та подякував Міжнародній фінансовій корпорації за готовність ділитися цим досвідом з українськими колегами.

  “В кожній країні існує унікальний підхід до роботи установ, які впроваджують механізми державно-приватного партнерства. Основними функціями української Агенції стане ідентифікація проектів ДПП, підготовка техніко-економічних обґрунтувань для державних партнерів, допомога у підготовці конкурсної документації, проведення тренінгів та конференцій тощо. Все це сприятиме впровадженню якісних та інвестиційно-привабливих проектів в транспортній, комунальній, енергетичній, соціальній та інших сферах, які стануть вигідними для інвесторів, економіки та суспільства України”, - зазначив Степан Кубів.

  Перший віце-прем’єр-міністр України наголосив, що одразу після підписання Меморандуму Агенція розпочне розробку низки документів та навчання персоналу для старту практичної роботи над проектами.

  Довідково

  Агенція з питань підтримки державно-приватного партнерства (Агенція ДПП) заснована на державній власності та належить до сфери управління Мінекономрозвитку. Основною функцією Агенції є здійснення заходів для реалізації в Україні якісних та інвестиційно привабливих проектів ДПП у різних сферах економіки.