• In English
 • Місцеві ради Запорізької області щорічно отримуватимуть понад 600 тис. грн орендних платежів

  За результатами земельних аукціонів, проведених Головним управлінням Держгеокадастру у Запорізькій області упродовж цього року, продано право оренди на 8 земельних ділянок загальною площею 226,83 га терміном на 7 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Розмір річної плати за користування наділами, визначений за результатами торгів, становить 671 тис. грн, яку орендарі сплачуватимуть щорічно до бюджетів місцевих рад Запорізької області.

  Стартову ставку річної орендної плати було встановлено на рівні 8% від нормативної грошової оцінки, що у грошовому еквіваленті складає 524,8 тис. гривень. За результатами земельних аукціонів ставка річної орендної плати в середньому у Запорізькій області становить 9,72% від нормативної грошової оцінки, завдяки чому забезпечено додаткове надходження до місцевих бюджетів області на загальну суму 146,2 тис. гривень.

  Найвища відсоткова ставка за результатами торгів становить 12,72% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки (Таврійська сільська рада Токмацького району Запорізької області, площа 49,98 га, вартість за результатами торгів – 241,4 тис. грн/рік).

  Довідково

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».