• In English
 • Мінветеранів закликає дотримуватися карантинних заходів та рекомендацій МОЗ для боротьби з коронавірусом
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 20 березня 2020 року о 17:15

  Зважаючи на надзвичайну ситуацію, яка склалася в країні у зв’язку із поширення коронавірусної інфекції COVID-19, Міністерство у справах ветеранів звертається до ветеранської спільноти України та родин загиблих бути свідомими, дотримуватися карантинних заходів, проявити підвищену обережність та  уникати безпідставного пересування.

  Нагадаємо,  що відповідно до Постанови КМУ № 211 «Про запобігання  поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2»  з 18 березня по 3 квітня 2020 року по всій території країни  запроваджено карантин.

  З метою  забезпечення  життєдіяльності ветеранів під час профілактичних та  протиепідемічних заходів Міністерство у справах ветеранів,  мобілізувало роботу територіальних органів  та запровадило щоденний моніторинг  звернень ветеранів війни і членів сімей загиблих ветеранів.

  Працівникам територіальних органів Міністерства ветеранів доручено, спільно із  місцевими органами виконавчої влади, здійснювати заходи спрямовані на задоволення життєвих потреб та  побутових послуг ветеранів війни,  в першу чергу осіб з інвалідністю, літніх ветеранів, членів  родин загиблих ветеранів. 

  Міністр у справах ветеранів України Сергій  Бессараб закликав ветеранів та їх родини серйозно ставитися до заходів безпеки, дотримуватися карантину, рекомендацій МОЗ України, і головне -  допомагати  в цей час один одному. 

  До  відома