• In English
 • Мінветеранів зацікавлене у реалізації спільних проектів з Німеччиною щодо реабілітації захисників України
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 19 січня 2021 року о 10:36

  Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна провела зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Федеративної Республіки Німеччина в Україні Анкою Фельдгузен.

  Юлія Лапутіна відзначила особистий внесок пані Анки Фельдгузен у поглиблення партнерства між нашими країнами та висловила вдячність Надзвичайному і Повноважному Послу за підтримку.

  "Ми дуже цінуємо допомогу Німеччини, зокрема, за напрямком сприяння допомоги військовим та членам їх сімей", - зазначила очільниця Міністерства.

  За її словами, Мінветеранів зацікавлене у подальшому розвитку співробітництва з ФРН, зокрема, у рамках боротьби з COVID-19 та в частині обміну досвідом щодо соціально-психологічної й професійної адаптації, медичної та фізичної, фізкультурно-спортивної реабілітації і санаторно-курортного лікування.

  "Для нас також цікава можливість отримати допомогу в організації навчальних курсів німецької мови для захисниць та захисників, а також обмін досвідом щодо ветеранських програм, реабілітації та відкриття власних справ колишніми військовослужбовцями", – сказала Юлія Лапутіна.

  У свою чергу, Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні Анка Фельдгузен запевнила, що посольство готове стати надійним партнером Міністерства, сприяти розвитку і взаємодії з міжнародними організаціями та залученню їх до психологічної реабілітації та соціальної адаптації військовослужбовців.