• In English
 • Мінветеранів: У Києві пройшов перший турнір для ветеранів АТО з безконтактного регбі
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 01 червня 2021 року о 17:43

  Днями у столиці відбувся перший відкритий турнір м. Києва серед ветеранів АТО з безконтактного регбі. Ініціаторами змагань розвитку спортивних змагань з регбі серед ветеранів виступили Посольство Франції в Україні та Міністерство у справах ветеранів України.

  Ветеранські команди м. Києва та м. Житомира змагались у спортивних поєдинках з досвідченими регбістами: командою РК «Патруль» Національної поліції м. Києва, командою «Інваспорт» з обмеженнями по слуху та голосу, командою «Африка», до якої увійшли студенти з африканського континенту, та командою ДЮСШ «Авіатор».

  Учасників та гостей турніру привітали заступник Міністра у справах ветеранів України Ігор Безкаравайний, Посол Франції в Україні Етьєн де Понсен, президент Федерації регбі України Євген Баженков, представники КМДА, спортивних федерацій, призери та ветерани спорту.

  «Мінветеранів завжди підтримує спортивні заходи, в яких беруть участь українські захисники. Адже це не лише організація дозвілля, а ще й сприяння  соціально-психологічної реабілітації наших воїнів, які повернулися з АТО/ООС. Тож ми всіляко підтримуємо залученню більшої кількості охочих серед ветеранів до спортивних заходів», - зазначив Ігор Безкаравайний.

  Нагадаємо,  цього року в Україні   стартував набір  ветеранської команди з безконтактного регбі (регбі-5).Така ініціатива виникла за результатами зустрічі Міністра у справах ветеранів України Юлії Лапутіної та Надзвичайного і Повноважного Посла Франції в Україні Етьєна де Понсена, під патронатом якого в Україні багато років поспіль проходять турніри з регбі.

  Варто відзначити, що для дітей ветеранів також створюватимуться дитячі команди з регбі (контактне та безконтактне регбі). Вони зможуть взяти участь у турнірах в рамках проекту розвитку дитячо-юнацького регбі в Україні «На шляху до Кубка Світу 2023/двісті років регбі» та змаганнях із регбі-5 у Міжнародному дитячому центрі «Артек» (м. Київ, Пуща Водиця).