• In English
 • Мінветеранів працює над розширенням класифікатору професій для перекваліфікації ветеранів
  Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, опубліковано 23 січня 2020 року о 14:03

  Мінветеранів працює над розширенням класифікатору професій для перекваліфікації ветеранів. На цьому наголосила Міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Оксана Коляда під час прес-конференції в УНІА "Укрінформ".

  Під час заходу Міжнародна організація з міграції презентувала результати опитування щодо соціально-демографічних та соціально-економічних характеристик ветеранів та їхніх сімей.

  «Як відомо, вся наша команда і партнери дотримуються принципу: нічого для вас без вас. І без такого дослідження, без розуміння проблематики знизу до гори ми не зможемо впровадити будь-якої ветеранської політики», – наголосила очільниця Мінветеранів Оксана Коляда.

  У результаті опитування понад 1700 респондентів було виявлено, що серед осіб, які працювали до військової служби за наймом, лише 68% вдалось зберегти своє місце роботи та посади. Також більш ніж третина ветеранів виявили зацікавлення щодо започаткування власного бізнесу.

  «Для нас надзвичайно важлива тема перекваліфікації. Міністерство працює над внесенням до класифікатору професій багатьох різних професій, які є актуальними в сьогоденні. По суті, Мінветеранів, маючи державну бюджетну програму професійної адаптації, матиме змогу отримати більше можливостей для перекваліфікації наших ветеранів для подальшої їх реалізації в трудовій діяльності», – заявила Оксана Коляда.

  Вона також повідомила, що наприкінці березня в Києві відбудеться Ветеранський бізнес форум, із залученням самих ветеранів, потенційних інвесторів, а також в межах якого відбудеться ярмарок вакансій для ветеранів.

  Мінветеранів працює над розширенням класифікатору професій для перекваліфікації ветеранів Мінветеранів працює над розширенням класифікатору професій для перекваліфікації ветеранів