• In English
 • Мінветеранів, Мінсоцполітики та Мінцифри уклали договір про інформаційну взаємодію
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 14 вересня 2022 року о 14:25

  Міністерство у справах ветеранів, Міністерство соціальної політики та Міністерство цифрової трансформації  уклали договір про інформаційну взаємодію щодо обміну відомостями з Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, зокрема для забезпечення функціонування Єдиного державного реєстру ветеранів війни.

  У межах обміну Мінсоцполітики передає інформацію з Єдиного державного автоматизованого реєстру про осіб, які мають право на пільги, до Мінветеранів по кожній особі-ветерану війни – статус, дані про звернення за призначенням пільг, допомог, дані про факти надання виплат, компенсацій тощо.

  Як зазначила заступник Міністра у справах ветеранів України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Тетяна Калита, це – важливий крок, синергія державних структур, спрямована на розширення переліку онлайн-послуг для Захисників, Захисниць і членів їхніх родин.

  "Інформаційний обмін є важливою складовою цифровізації соціальної сфери України, зокрема в частині, що стосується Захисників, Захисниць та членів їхніх родин,– зазначила Тетяна Калита. – Наразі Мінветеранів розробляє низку цифрових проектів, частина з яких з міркувань безпеки буде впроваджена одразу після нашої перемоги, наприклад, онлайн-посвідчення учасника бойових дій. Ми дякуємо колегам з інших міністерств за синергію, яка пришвидшує надання якісних онлайн-послуг нашим Захисникам і Захисницям".