• In English
 • Мінветеранів: Кожен учасник спортивних змагань Ігор Нескорених отримає медаль
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 02 липня 2019 року о 11:13

  Цього року не буде змагань Нескорених, будуть Ігри Нескорених – і там переможцями будуть всі! Про це розповіла заступник Міністра у справах ветеранів Оксана Гаврилюк у прямому ефірі програми «Новий день» телеканалу «Прямий».

  «В результаті спортивних змагань на етапі відбору до національної збірної не буде золотих, срібних та бронзових медалей. Кожен учасник цього року, який візьме участь, отримає медаль. Адже він є ветераном, він має травму або поранення, але він Нескорений, він бере участь у спортивних заходах, продовжує вести активне життя, і значить він вже є переможцем», – розповіла заступник Міністра.

  Також вона додала, що саме ветеранська спільнота, до якої вже звернулись представники Ради ветеранів при Міністерстві, допоможуть залучати учасників проекту. На них покладена задача шукати та інформувати потенційних учасників Invictus Game s– Team Ukraine в регіонах, доносити інформацію про проект кожному ветерану, ветеранці, навіть у віддаленому селі.

  «Ми сподіваємось, що саме ветеранська спільнота, побратими та посестри будуть допомагати залучати учасників навіть з віддалених районів, міст та містечок. Головні критерії відбору – необхідність реабілітації та потреби людини пройти психосоціальну адаптацію, стати більш інтегрованою у активне суспільне життя», – додала психолог благодійного фонду «Повернись живим» Ольга Семенова.

  Перше і головне, що треба зробити задля участі у відборі – перейти на сайт та заповнити анкету https://invictusgames.in.ua/become-a-sportsman
  «Після заповнення анкети з кандидатом зв’язуються і розповідають всі деталі: куди і як дістатись, що з собою потрібно мати, як треба підготуватися і що ми можемо зробити, аби допомогти учаснику долучитись», – розповіла голова громадської організації “StratkomUA” Оксана Горбач.

  Вона також зазначила, що на сайті є анкети не лише учасників, а й тих, хто бажає стати волонтером Ігор Нескорених або спонсором змагань.