• In English
 • Мінветеранів: Як Український ветеранський фонд відбирає проекти для участі у конкурсних програмах
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 22 листопада 2023 року о 16:03

   Український ветеранський фонд Міністерства у справах ветеранів проводить конкурсні програми для ветеранів–підприємців, членів їхніх сімей та родин полеглих Воїнів. За цей час понад 400 переможців отримали фінансування від 20 тис. до 3 млн грн на розвиток власної справи.

  Зокрема, гранти спрямовані на підтримку ветеранського бізнесу у сільському господарстві, фермерстві і навіть тих, що працюють на підтримку наших Захисників і Захисниць.

  “Завдяки програмам Українського ветеранського фонду ветерани-підприємці можуть купувати обладнання, працевлаштовувати членів своїх сімей чи побратимів, тим самим сприяти розвитку економіки країни. Вони отримують кошти для свого бізнесу і платять податки. Ведення власної справи також всіляко сприяє нашим Захисникам і Захисницям реінтегруватися до мирного життя. Тому, будь ласка, долучайтесь до цих програм”, – наголошує Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна.

  Як відбувається процедура подання та відбору проектів для участі у конкурсних програмах УВФ, а також перелік необхідних документів та детальні інструкції для заявників – дивіться на сайті Фонду.