• In English
 • Мінсоцполітики: У Харкові презентували програму “Найкращий догляд для кожної дитини”
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 17 серпня 2023 року о 10:36

  Харківщина – перша з деокупаних областей, де Мінсоцполітики спільно з обласною військовою адміністрацією та ЮНІСЕФ реалізують програму із забезпечення сімейного догляду для дітей. Йдеться про забезпечення усіма необхідними послугами родин в пілотних громадах. Це дозволить підтримати сім'ї з дітьми і попередити потрапляння дітей в інституції. Цей досвід стане прикладом для багатьох областей України, де також знаходяться звільнені громади. 

  Про це повідомила Міністр соціальної політики України Оксана Жолнович під час робочої поїздки в Харківську область. Разом із начальником ХОВА Олегом Синєгубовим вона взяла участь у нараді щодо надання соціальних послуг регіону. 

  Заходи із посилення системи захисту дітей передбачають навчання для соцпрацівників та направлення їх в громади регіону для підтримки вразливих сімей з дітьми.

  Олег Синєгубов зауважив, що Харківська ОВА всіляко зацікавлена в тому, щоб на території області функціонувало якомога більше програм, направлених на покращення умов життя сімей з дітьми та сімейних форм виховання. 

  “Радий вітати Міністра соціальної політики Оксану Жолнович на Харківщині. Хочу подякувати за підтримку та увагу, яку ви надаєте нашому регіону. Також хочу висловити слова подяки нашими  міжнародним партнерам, організації ЮНІСЕФ, за ту шалену роботу, яку ви проводите, допомагаючи нашим дітям”,  – зазначив  Олег Синєгубов.

  В ході поїздки Оксана Жолнович і Олег Синєгубов оглянули Харківський регіональний мультифункціональний центр допомоги дітям, який було створено за підтримки ЮНІСЕФ.

  “Ми давно з Україною і будьте певні, будемо з вами стільки, скільки це буде потрібно після закінчення повномасштабної війни. Те партнерство заради дітей, яке склалося у Харківській області, важливе не лише для дітей регіону, воно важливе для всіх дітей України і цілком може стати ядром та стрижневим напрямком системи реформування і напрямом інтеграції до Євросоюзу”, – підсумував голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Марат Шахін.

  Учасники делегації оглянули будівельний майданчик у Пісочині, де за підтримки Фундації першої леді Олени Зеленської зводять оселю для багатодітної родини переселенців з Куп’янщини. А також - ознайомились з іноваційними інтегрованими соціальними послугами, зокрема, програмою раннього втручання та універсально-прогресивною моделлю домашніх візитів медичними працівниками.