• In English
 • Мінсоцполітики розширює співпрацю з Всесвітньою продовольчою програмою ООН
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 06 серпня 2022 року о 09:49

  Міністр соціальної політики України Оксана Жолнович провела робочу зустріч щодо розвитку співпраці у сфері соціальної підтримки населення в Україні з представниками Всесвітньої продовольчої програми ООН (ВПП ООН).

  Зважаючи на суттєву допомогу організації сім’ям, які постраждали від війни, Оксана Жолнович висловила щиру подяку партнерам та підкреслила, що завдяки спільним зусиллям вдалося через програму єДопомога надати фінансову підтримку близько 500 тис. сім’ям, таким чином переміщені особи з числа найбільш вразливих груп отримали додаткові до державних програм грошові виплати.

  Міністр зупинилася на викликах, з якими стикається соціальна сфера країни через широкомасштабну війну, та наголосила на необхідності активізації пошуку інструментів для забезпечення рівня соціальних гарантій громадян, у тому числі, використовуючи можливості міжнародних партнерів.

  За результатами зустрічі представники ВПП ООН підтвердили готовність розширити співпрацю в напрямку надання фінансової та натуральної допомоги, зокрема з фокусом на людей, які перебувають в особливо скрутному становищі. Організація також сприятиме розвитку цифрових інструментів (Єдиної інформаційної системи соціальної сфери) для забезпечення спроможності міністерства якісно, швидко та прозоро адмініструвати надання допомог громадянам України.

  Для розвитку окреслених напрямків сторони погодили проведення низки робочих зустрічей, які відбудуться вже скоро.