• In English
 • Мінсоцполітики: Євген Котик провів зустріч з делегацією VIII Комісії Ради Народних Представників Республіки Індонезія
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 24 листопада 2021 року о 19:50

  24 листопада 2021 року Перший заступник Міністра соціальної політики Євген Котик провів зустріч із делегацію Республіки Індонезія на чолі з заступником Голови Комітету з соціальних і релігійних питань, а також з питань жінок Палати представників Парламенту Республіки Індонезія Марваном Дасопангом. У зустрічі також взяв участь Тимчасовий повірений у справах Посольства Республіки Індонезія в Україні Баскара Прадіпта.

  Під час зустрічі індонезійську делегацію було поінформовано про проведену комплексну роботу з реформування соціальної сфери задля покращення життя та посилення захищеності громадян, цифрової трансформації соціальної сфери; досягнення за стратегічними напрямами роботи Міністерства щодо системи соціального страхування та соціального захисту населення, гідного пенсійного забезпечення, підтримки осіб з інвалідністю, сімей та дітей тощо.

  Індонезійська сторона виявила значну зацікавленість у впровадженні Україною Стратегії людського розвитку та шляхів подолання бідності.

  За результатами зустрічі було досягнуто домовленості і надалі продовжувати співробітництво та обмін досвідом між Україною та Республікою Індонезія у соціальній сфері, спрямоване на покращення добробуту населення обох країн.