• In English
 • Мінсоцполітики: Уряди України та Суверенного Мальтійського Ордену Госпітальєрів підписали Угоду про співпрацю
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 06 червня 2019 року о 14:03

  Сьогодні відбулось підписання Угоди про співпрацю між Кабінетом Міністрів України та Урядом Суверенного Військового Ордену Госпітальєрів Святого Іоанна Єрусалимського, Родосу і Мальти.

  Від українського Уряду Угоду підписував Міністр соціальної політики України Андрій Рева. Від Уряду Суверенного Військового Ордену Госпітальєрів Святого Іоанна Єрусалимського, Родосу і Мальти Надзвичайний та Повноважний Посол Суверенного Мальтійського Ордену в Україні пан Антоніо Газзанті Пульєзе ді Котроне.

  Зазначеною Угодою передбачено співпрацю у таких сферах:

  • охорона здоров’я;
  • продовольча безпека;
  • волонтерство, соціальний захист, гуманітарна допомога;
  • зменшення ризику катастроф;
  • надання допомоги внутрішньо переміщеним особам, іншим особам, які потребують гуманітарної допомоги;
  • допомога біженцям;
  • освіта.

  «Ми вдячні за позицію Мальтійського Ордену і підтримку нашої країни, - сказав Андрій Рева. – Ваша місія не може бути не помічена українським громадянським суспільством. Так, історія відносин між Урядами Ордену та України налічує вже більше десяти років. А сьогоднішнє підписання Угоди – це продовження того, що ми почали робити».

  Робота Суверенного Військового Ордену Госпітальєрів Святого Іоанна Єрусалимського, Родосу і Мальти спрямована здебільшого на психосоціальну підтримку постраждалих внаслідок надзвичайних ситуацій. У стані війни  збільшення потреби саме в такій допомозі – природний процес.

  «Для Ордену підписання Меморандуму про співпрацю з Кабінетом Міністрів України буде ще одним інструментом, за допомогою якого ми зможемо ще краще допомагати Україні, – зазначив Посол Антоніо Газзанті Пульєзе ді Котроне. – Ми маємо бути готовими до нових викликів, які можуть виникати в такому шаленому і мінливому світі. Від імені перших осіб Суверенного Військового Ордену Госпітальєрів Святого Іоанна Єрусалимського, Родосу і Мальти висловлюю повагу цій величній і красивій державі Україна».

  Минулого року Орден та Україна відзначили 10 років від часу налагодження взаємних дипломатичних відносин. Посольство підтримує постійні контакти з політичною, культурною та економічною громадськістю України, зокрема сприяє організації конференцій і лекцій про діяльність та історію Мальтійського Ордену.