• In English
 • Мінсоцполітики: У Києві розробляють план реалізації другого етапу Національної стратегії реформування системи інституційного догляду
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 05 листопада 2018 року о 17:11

  Заступник Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції Олександра Чуркіна взяла участь у Стратегічній сесії щодо планування заходів реалізації ІІ етапу Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки.

  Також участь у заході взяли Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба, директор Agriteam Canada Consulting Ltd. в Україні та Проекту EDGE Танія Лей Санфорд Аммар, представники інших міністерств, міжнародних та українських громадських організацій.

  Олександра Чуркіна під час виступу подякувала колегам з Міністерства освіти і науки, Міністерства охорони здоров'я, представникам громадянського суспільства та міжнародних організацій за активну участь у процесі реформи.

  Вона повідомила про основні результати та важливі моменти реалізації заходів Першого етапу, і акцентувала увагу присутніх на основних деталях, які необхідно врахувати при узгодженні Другого етапу Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки.

  Основними цілями сесії є:

  презентувати та узгодити проект логічної моделі впровадження реформи системи  інституційного догляду та виховання дітей, підготовлений за методологією «Управління, орієнтоване на результат»;

  визначити ключові заходи з реалізації ІІ етапу Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки.

  Сесія проходить з 5 по 6 листопада у місті Києві.