• In English
 • Мінсоцполітики спільно з ОБСЄ розпочало серію регіональних семінарів з питань протидії торгівлі людьми з використанням інноваційних технологій
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 25 травня 2021 року о 17:39

  Мінсоцполітики спільно з ОБСЄ в Україні розпочало серію навчальних регіональних семінарів з питань протидії торгівлі людьми з використанням інноваційних підходів до професійної підготовки спеціалістів.

  25 травня 2021 року Ольга Ревук, заступник Міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції, з координаторами проектів ОБСЄ в Україні Лідією Грудко та Надією Кондибіною відкрили тренінг у рамках проекту ОБСЄ «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи в сфері протидії торгівлі людьми, в Україні» для представників Вінницької та Житомирської областей.

  Головна мета заходу - удосконалення взаємодії та співпраці правоохоронних органів, працівників соціальної сфери, інспекторів праці та представників неурядових організацій для покращення якості послуг для постраждалих від торгівлі людьми на рівні громад.

  Для цього учасниками навчання будуть розслідуватися випадки трудової та сексуальної експлуатації з використанням симуляційних технологій на основі реалістичних сценаріїв.

  «Протидія торгівлі людьми є одним із пріоритетів Мінсоцполітики у сфері європейської інтеграції. Посилення комунікації у сфері європейської інтеграції, зокрема на регіональному рівні, сприяє втіленню європейських стандартів для забезпечення прав людини в Україні. Тренінг став ще одним актуальним кроком у рамках заходів з нагоди відзначення Дня Європи в Україні», - зазначила Ольга Ревук.

  Планується проведення серії таких семінарів для представників інших регіонів.

  Довідково

  Участь у тренінгу взяли: представники Мінсоцполітики, Міграційної поліції, структурні підрозділи держадміністрацій, відповідальні за проведення процедури встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми, центрів соціальних служб, центрів надання соціальних послуг, представники неурядових організацій Вінницької та Житомирської областей, зокрема, ГО феміністичне об'єднання «Прогресивні жінки» та ГО «Жіночий інформаційно-консультативний центр».