• In English
 • Мінреінтеграції підготувало інструкцію для участі в підготовчих курсах зі стипендіальним забезпеченням для молоді з ТОТ

  Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України підготувало детальну інструкцію для абітурієнтів з ТОТ та дітей, що проживають у населених пунктах вздовж лінії дотику, які бажають взяти участь у програмі підготовчих курсів зі стипендіальним забезпеченням.

  ЯК ВСТУПИТИ ЗА ПРОГРАМОЮ?

  1. Обери заклади вищої освіти (ЗВО) із переліку.

  2. Звернись до ЗВО будь-якими засобами зв’язку та отримай запрошення, яке дозволить не проходити самоізоляцію або обсервацію у зв’язку з перетином КПВВ

  3. При перетині КПВВ покажи друковане чи електронне запрошення, щоб ти та особа, яка тебе супроводжує, не проходили обсервацію чи самоізоляцію.

  4. Приїдь до одного із визначених ЗВО у строк з 01 по 20 червня та особисто подай:

  – заяву;

  – копію паспорта (свідоцтва про народження, іншого документа, що посвідчує особу) (за наявності);

  – копію довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (за наявності);

  – реєстраційний номер облікової картки платника податків (за наявності);

  – 4 фото (3х4);

  – освітню декларацію (документ, який містить інформацію щодо здобуття результатів навчання та проходження періодів навчання за курс повної загальної середньої освіти на тимчасово окупованих територіях України) - видається ЗВО для заповнення.

  Увага! Навчатися на підготовчих курсах може абітурієнт з числа молоді, який у поточному навчальному році завершив здобуття повної загальної середньої освіти. Навчатися на підготовчих курсах може здійснюватися лише один раз та лише в одному ЗВО.

  5. Стань слухачем та навчайся на підготовчих курсах з 29 червня по 31 серпня.

  Важливо! Під час проходження підготовчих курсів слухачі отримують стипендію у розмірі 4 588 грн, забезпечуються гуртожитком та залучаються до заходів психологічного, культурно-освітнього і спортивного спрямування.

  За підсумками навчання на підготовчих курсах з кожної навчальної дисципліни слухачем складається підсумковий іспит.

  Більш детальна інформація – за телефоном «Урядової гарячої лінії» з питань освіти для осіб з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей, тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя. У робочі дні – з 9:00 до 18:00. Тел.: (0-800-504-425).