• In English
 • Мінрегіон, Укроборонпром та Черкаська ОДА підписали Меморандум щодо створення Центру креативної економіки
  Міністерство розвитку громад та територій України, опубліковано 08 липня 2021 року о 20:24

  Меморандум про співпрацю між Мінрегіоном, Укроборонпромом та Черкаською ОДА – старт чергової ініціативи в рамках реалізації Державної стратегії регіонального розвитку на 2021-2027 роки. У Черкаській області буде створено Центр креативної економіки. Про це повідомив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов під час підписання Меморандуму.

  «Підписанням цього меморандуму ми демонструємо сучасні, інноваційні та креативні підходи, спрямовані на вирішення важливих завдань. Подібні центри забезпечуватимуть навчання у сферах ІТ, підприємництва та soft skills. А також надаватимуть доступ до експертизи проектів, фінансування та технічних можливостей для мікровиробництва. Очікується, що у таких центрах також будуть створені місця для навчання та коворкінгу», — підкреслив Міністр Олексій Чернишов.

  Очільник Мінрегіону наголосив на тому, що необхідно навчити молодь «заробляти інтелектом», зацікавити, створити умови для смарт-підприємництва та підвищити регіональну економічну активність.

  «Укроборонпром зацікавлений у збереженні та збільшенні наукового потенціалу нашої країни, тому ми прагнемо, щоб завдяки Центру обдаровані люди мали можливість максимально розкривати свої таланти та здібності», – зазначив генеральний директор Концерну «Укроборонпром» Юрій Гусєв.

  Міжнародну експертну підтримку та бюджетне фінансування пілотного проекту забезпечує Уряд.

  «Центр матиме сучасні простори, сервіси та можливості для навчання і нетворкінгу, якісну підприємницьку інфраструктуру: коворкінги, клаб-офіси і зони мікровиробництв. Ми прагнемо підвищити шанси молоді на самореалізацію без еміграції та забезпечити розвиток виробничих стартапів в області. Дякую всім партнерам цього проекту! Підписання меморандуму – перший крок», – зауважив голова Черкаської ОДА Олександр Скічко.

  Окрім Черкас, запуск пілотного проекту відбудеться у Кривому Розі.

  Нагадаємо, під час засідання Палати регіонів Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України у Дніпрі Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов закликав місцеву владу долучатися до процесу розбудови індустріальних парків.