• In English
 • Мінмолодьспорту здійснює моніторинг реконструкції спортивного комплексу у Вінниці
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 27 серпня 2019 року о 17:52

  27 серпня делегація Міністерства молоді та спорту на чолі із заступником Міністра Миколою Даневичем відвідала Вінницю із метою моніторингу реконструкції спортивного комплексу.

  Спортивний комплекс по вул. Академіка Янгеля, 48 увійшов до переліку об’єктів, фінансування яких здійснюється за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення нових, будівельно-ремонтні роботи існуючих палаців спорту та завершення розпочатих у попередньому періоді робіт з будівництва/реконструкції палаців спорту в 2019 році (відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 року № 475).

  На реконструкцію спортивного басейну у складі спортивного комплексу  кошторисною вартістю об’єкта  – 47,889 млн грн субвенцією передбачено 20 млн грн. Роботи на об’єкті розпочаті в вересні 2018 р.

  Разом із представниками місцевої влади Микола Даневич оглянув будівлю спорткомплексу. На цей час у спорткомплексі виконані роботи із заміни прогонів та плит покриття басейну та підсилення існуючих плит покриття; проводяться роботи із влаштування покрівлі будівлі, вентиляції, господарської каналізації, а також утеплення фасаду.

  Завершити роботи по реконструкції спорткомплексу планується до кінця 2019 року.