• In English
 • Мінмолодьспорту: Українці виграли ще 13 нагород на Дефлімпійських іграх
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 14 травня 2022 року о 16:55

  У бразильському місті Кашіас-ду-Сул тривають XXIV літні Дефлімпійські ігри.

  За дванадцятий змагальний день національна дефлімпійська збірна команда України завоювала ще 13 нагород - 5 золотих, 6 срібних та 2 бронзові.

  Тріумфатором Дефлімпійських ігор-2021 стала чоловіча збірна України з баскетболу. У фінальному матчі українці здобули розгромну перемогу над командою США (91:66), і вперше в історії Дефлімпіад виграли «золото».

  У пляжному волейболі всі чотири українські пари - по дві у хлопців та дівчат здобули нагороди.

  Золоті медалі серед чоловічих та жіночих команд вибороли: Олександр Полторацький та Микола Цапкаленко, а також Юлія Ярошевська та Раїса Рилова.

  Срібними призерами серед чоловіків стали Дмитрій Ренькас та Сергій Тарасов, а у жінок - Анна Затилкіна та Юлія Черненко.

  Також срібну та бронзову нагороди завоювали чоловіча та жіноча збірні України з волейболу.

  У легкій атлетиці наші спортсмени вибороли 6 високих нагород. На найвищу сходинку п’єдесталу піднялись чоловіча (Сергій Драч, Олександр Дмитриєнко, Дмитро Вишинський, Микола Носенко) та жіноча (Вікторія Кочмарик, Юлія Шаповал, Соломія Куприч, Крістіна Кіняйкіна) естафетні команди в бігу 4х100 м.

  Срібло дісталося Наталії Урсуленко (метання диска), Катерині Потапенко (потрійний стрибок), та Дмитру Вишинському (біг на 200 м), бронза - Юлії Матвієвській (потрійний стрибок).

  У медальному заліку Дефлімпіади Україна йде абсолютним лідером 129 нагород - 56 золотих, 37 срібних, 36 бронзових.

  Вітаємо спортсменів та тренерів зі здобутими нагородами! Пишаємося і вболіваємо за вас! Слава Україні!