• In English
 • Мінмолодьспорту та громадськість домовилися про координацію зусиль у сфері військово-патріотичного виховання
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 07 серпня 2019 року о 17:04

  Заступник Міністра молоді та спорту України Ярослав Войтович та директор Департаменту фізичної культури та неолімпійських видів спорту Матвій Бідний 7 серпня зустрілися з представниками громадської спілки «Корпус захисників Революції Гідності» та активістами ініціативи «Вимкни Російське» Сергієм Кузаном, Андрієм Бойчуком, Дмитром Жмайлом та Олесею Горяновою.

  Під час зустрічі обговорювалися питання щодо підвищення рівня військово-патріотичного виховання молоді, яке особливо актуальне сьогодні, у час прямої збройної агресії Російської Федерації.

  Ярослав Войтович наголосив, що саме зараз активно працює Міжвідомча робоча група з підготовки пропозицій щодо зміцнення обороноздатності держави під головуванням заступника Секретаря Ради національної безпеки і оборони України генерал-майора Сергія Кривоноса. Комісія одним із головних напрямків своєї діяльності визначає саме підвищення рівня військово-патріотичного виховання. За короткий час, за участю експертних та громадських кіл, підготовлено і винесено на обговорення Концепцію громадського сприяння безпеці і обороні та Концепцію військово-патріотичного виховання в Україні.

  У свою чергу співкоординатор ініціативи «Вимкни Російське» Сергій Кузан та голова «Корпусу захисників Революції Гідності» Андрій Бойчук розповіли про власний досвід у сфері військово-патріотичного виховання, волонтерської підтримки підрозділів операції Об’єднаних сил за безпосередньої допомоги представників світового українства Канади, США, Австралії та Європи, налагодження роботи громадських структур, які займалися питаннями національної безпеки та реалізації відповідних освітніх програм в Україні та українській діаспорі.

  У підсумку учасники зустрічі домовилися щодо координації зусиль у напрямку військово-патріотичного виховання молоді, а також окреслили можливі до реалізації спільні проекти у цій сфері.