• In English
 • Мінмолодьспорту провело перші консультації з молоддю напередодні Ukraine Recovery Conference 2024
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 29 березня 2024 року о 13:07

  28 березня у Львові відбулися перші консультації з молоддю щодо залучення молоді до відновлення України, повернення молодих ВПО та молоді з-за кордону до своїх громад та загалом включення молодіжної політики до порядку денного Ukraine Recovery Conference (URC) 2024. Подія зібрала понад 30 учасників та учасниць – лідерів молодіжних організацій, громадських активістів, молодіжних працівників та фахівців у сфері молодіжної політики.

  Як зазначив заступник Міністра молоді та спорту Андрій Чесноков, такий обмін думками та ідеями сприяє підвищенню ефективності молодіжних ініціатив та залучення молодих людей до прийняття важливих рішень на місцевому, національному та міжнародному рівнях.

  Ці консультації стали важливим кроком у залученні молоді до процесу відновлення країни та визначенні пріоритетів молодіжної політики на міжнародному форумі URC 2024.

  Захід організували ГО «Платформа Публічної Дипломатії» у партнерстві з Міністерство молоді та спорту України та за підтримки Konrad Adenauer Stiftung Ukraine.