• In English
 • Мінмолодьспорту: На Спортивній площі відбулась урочиста церемонія відкриття зірок на честь Дар'ї Білодід, Лариси Соловйової та Юлії Левченко
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 07 березня 2019 року о 15:39

  7 березня на Спортивній площі відбулась урочиста церемонія відкриття зірок на честь українських спортсменок - чемпіонки світу з дзюдо Дар’ї Білодід, багаторазової чемпіонки світу та Всесвітніх Ігор з пауерліфтингу Лариси Соловйової та срібної призерки чемпіонатів світу та Європи з легкої атлетики Юлії Левченко.

  Відкриття зірок традиційно проходить за ініціативи БФК Gulliver, за підтримки Міністерства молоді та спорту України та у партнерстві з РМА «Спільна Перемога», компанії Ювелір – Експо, компанії Amway Nutrilite XS, Алли Сокіл та Першої української сувенірної компанії.

   «Із святом весни! Кожна з цих спортсменок, на чию честь сьогодні з’явились зірки, мають чимало досягнень у своїй спортивній кар’єрі. Юлія Левченко – не тільки чемпіонка Юнацьких Олімпійських Ігор, вона вже віце-чемпіонка світу і менше тижня тому стала віце-чемпіонкою Європи. Дар’я Білодід минулого року стала чемпіонкою світу і серед юніорів, і серед дорослих – і наймолодшою чемпіонкою світу серед дорослих. Лариса Соловйова – не тільки багаторазова рекордсменка світу, але й чотириразова чемпіонка Всесвітніх Ігор, і лише одиниці можуть похвалитися такими досягненнями.

  Міністерство завжди із великим задоволенням підтримує ініціативи, які прославляють наших спортсменів, і в свою чергу працює над тим, щоб наші спортсмени готувались до змагань в достойних умовах», – зазначив Міністр молоді та спорту  Ігор Жданов під час заходу.

  Нагадаємо, що «Площа Зірок» – це проект, метою якого є підтримка та популяризація національної культури, мистецтва і спорту. У центрі міста «запалюються» зірки видатних українців, людей, які досягнули найкращих результатів у своїй роботі.

  На сьогодні на «Площі зірок» викарбувані імена 13 видатних українців, серед яких: Богдан Ступка, Ніна Матвієнко, Володимир Горянський, Марія Приймаченко, Віктор Постол, Оксана Білозір, ТНМК, СКАЙ, Ада Роговцева, Ольга Лящук, Михайло Зав'ялов, Світлана Трифонова, Олександр Абраменко, Ольга Харлан.