• In English
 • Мінмолодьспорту: У Житомирі розпочались змагання Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 08 травня 2019 року о 13:00

  7 травня на базі Житомирського військового інституту ім. С. П. Корольова відбулося урочисте відкриття Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді, участь у якій беруть збірні команди із 19 областей України та м. Києва.

  У відкритті спартакіади взяли участь заступник голови Житомирської облдержадміністрації Ярослав Лагута, заступник голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Володимир Артамонов, начальник управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації Світлана Гресь.

  Від імені Міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова учасників, організаторів та гостей Всеукраїнської спартакіади привітав представник Мінмолодьспорту Владислав Базенко.

  «Змагання Всеукраїнської спартакіади стануть доброю перевіркою ваших фізичних і морально-психологічних сил перед службою в армії, допоможуть осягнути зміст і призначення своєї ратної праці службою в армії.

  Не маю сумніву, що ви гідно відповісте на цей життєвий виклик, продемонструєте силу духу і націленість на найвищий результат», - зазначив Владислав Базенко.

  Проходитиме Всеукраїнська спартакіада до 10 травня 2019 року на базі Житомирського військового інституту ім. С. П. Корольова та плавального басейну Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард» Житомирської обласної ради.

  Основними завданнями проведення спартакіади є формування та пропаганда здорового способу життя, підвищення престижу військової служби, виховання морально-психологічної стійкості, почуття патріотизму та колективізму, залучення молоді до систематичних занять військово-прикладними видами спорту як однієї з форм підготовки молоді до служби в армії.