• In English
  • Мінмолодьспорт підтримуватиме розвиток інститутів громадянського суспільства
    Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 15 вересня 2020 року о 20:15

    За рахунок бюджетних коштів Міністерство молоді та спорту України буде і далі підтримувати проекти на конкурсних засадах, а також підвищувати спроможність громадських організацій інституційною підтримкою, щоб підсилювали свої команди і ефективніше працювати. На цьому сьогодні у м. Дніпро наголосила заступник Міністра молоді та спорту Марина Попатенко в рамках проекту «Стандарти належного врядування громадських і благодійних організацій. Як це впливає на моє місто?»

    «Основними бенефіціарами ми вбачаємо дитячі та молодіжні ГО, тому що нам важливо, щоб це був громадський сектор, який співпрацює безпосередньо з молоддю. Напрацювання і тренінги по всій Україні, які відбуваються спільно з Офісом Президента, Міністерством молоді та спорту України і Координатором проектів ОБСЄ в Україні, нам дуже важливі, адже ті результати можуть лягти в основу головного регулятивного документа постанови №1049 Кабінету Міністрів України та можуть бути взяті до уваги в Стратегію розвитку громадянського суспільства, яка зараз доопрацьовується," – зазначила заступник Міністра.

    За її словами, Інститут громадянського суспільства має довіряти державним механізмам і відповідно критеріями спільної співпраці мають бути: стандарти належного врядування, взаємовідповідальність і взаємодія ОГС і органів державної влади.