• In English
 • Міністри оборони України та Канади обговорили подальше співробітництво під час телефонної розмови
  Міністерство оборони України, опубліковано 18 березня 2019 року о 17:50

  18 березня відбулася телефонна розмова Міністра оборони України Степана Полторака із Міністром національної оборони Канади Харджітом Сінгхом Саджаном.

  Під час розмови Міністри оборони країн-партнерів обговорили безпекову обстановку в Україні та в світі, а також узгодили плани щодо подальшого співробітництва оборонних відомств.

  «Незважаючи на виклики, які пов’язані із агресією РФ, ми не припиняємо реформування відомства і не змінимо курс на шляху країни до ЄС та НАТО. У мене немає жодних сумнівів, що наші реформи будуть успішними», – підкреслив під час розмови Степан Полторак і запросив пана Саджана відвідати Україну з офіційним візитом.

  Міністр національної оборони Канади підкреслив, що Урядом Канади прийнято рішення щодо продовження терміну дії місії «UNIFIER» в Україні терміном на три роки. Таке рішення є потужним сигналом щодо підтримки України з боку Канади.

  «Ми й надалі будемо надсилати потужні меседжі світовій спільноті щодо підтримки вашої країни на шляху до євроатлантичної інтеграції та наполягати на звільненні українських моряків, які були захоплені Російською Федерацією у листопаді минулого року», – наголосив пан Саджан.

  Під час діалогу Міністр національної оборони Канади Харджіт Сінгх Саджан запросив Степана Полторака взяти участь в міжнародній конференції з питань реформ в Україні, яка відбудеться у липні цього року в Торонто.

  Міністр оборони України Степан Полторак висловив вдячність Парламенту, Уряду та народові Канади за послідовну принципову підтримку України на усіх світових майданчиках, а також за надання чергового пакета матеріально-технічної допомоги Збройним Силам України.