• In English
 • Міністр закордонних справ України Павло Клімкін відвідав з робочим візитом Канаду
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 11 вересня 2018 року о 09:41

  У рамках робочого візиту до Канади Міністр закордонних справ України Павло Клімкін взяв участь в урочистій церемонії підняття Державного прапора України перед парламентом Альберти, та провів робочі зустрічі з міністром науки та спорту Канади Кірсті Данкан, лейтенант-губернатором провінції Лоїс Мітчелл, прем’єром провінції Альберта Рейчел Нотлі, мером м. Едмонтон Доном Айвсоном.

  Однією із пріоритетних тем під час зустрічей було обговорення перспектив економічного співробітництва та пожвавлення бізнес-контактів між Альбертою та вітчизняними підприємствами, особливо у контексті Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою.

  Павло Клімкін також провів окрему зустріч з лідером Об’єднаної консервативної партії провінції Альберта Джейсоном Кенні, який в 2015 році обіймав посаду Міністра оборони Канади та відповідав за початок канадської військової тренувальної місії UNIFIER, а також направлення військової допомоги нашій державі.

  Міністр закордонних справ України провів змістовну розмову з лідерами українських громадських організацій Західної Канади (представники від Конгресу Українців Канади в провінціях Альберта, Саскачеван, Британська Колумбія). У ході зустрічі обговорювались питання консолідації канадської підтримки України у боротьбі з російською збройною агресією.

  Серед іншого Міністр мав змогу відвідати один із найбільших українських історико-культурних комплекcів Північної Америки Ukrainian Cultural Heritage Village.