• In English
 • Міністр внутрішніх справ України зустрівся з комісаром міської поліції Лондона
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 06 березня 2018 року о 16:58

  Під час робочого візиту до Великої Британії очільник МВС Арсен Аваков та Голова Національної поліції Сергій Князєв зустрілися з комісаром міської поліції Лондона Крессідою Дік. Сторони обговорили питання можливого співробітництва щодо діджиталізації службової діяльності правоохоронців. Зокрема, йшлося про впровадження системи автоматичної відеофіксації порушень правил дорожнього руху та системи кримінального аналізу.

  «Ми зацікавлені розвивати міжнародне співробітництво щодо впровадження цифрових технологій у роботу відомства, особливо що стосується переходу на прозорі стандарти та підвищення довіри громадян до якості державних послуг», – зазначив Арсен Аваков.

  Він додав, що для забезпечення ефективної роботи підрозділів кримінального аналізу необхідно створити єдиний інформаційний простір, який дасть можливість доступу до баз даних Національної поліції, МВС, державних інформаційних реєстрів, даних Інтерполу і Європолу, GIS-систем, забезпечить можливість збору даних з відкритих джерел інформації.

  Арсен Аваков зазначив, що використання кримінального аналізу у роботі правоохоронців суттєво підвищує розкриття злочинів.

  «Реалізація нових методів кримінального аналізу дає можливість поширити їх на всю систему поліції України. Це сприятиме підвищенню ефективності протидії злочинності та відповідає сучасним міжнародним стандартам та вимогам», – зауважив очільник МВС.

  Окремо сторони обмінялися досвідом у роботі поліції превенції та патрульної поліції.

  Сергій Князєв відзначив, що для українських поліцейських дуже важливий досвід лондонських колег. Адже вони дбають не тільки про безпеку 8,5 мільйонів мешканців столиці, а й координують протидію тероризму по всій території країни. Під час зустрічі сторони домовилися про тісну взаємодію між країнами у сфері боротьби з тероризмом, а також можливість спільних навчань щодо забезпечення публічної безпеки.