• In English
 • Міністр соціальної політики України ознайомилась з роботою Гніздичівської громади в частині соціального захисту населення
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 14 липня 2021 року о 19:01

  У рамках робочої поїздки до Львівської області Міністр соціальної політики Марина Лазебна зустрілася з головою Гніздичівської територіальної громади та працівниками соціальної сфери. Міністр ознайомилася з роботою громади щодо соціального захисту населення і разом з головою обговорила плани на майбутнє, реалізацію завдань та цілей щодо надання якісних соціальних послуг.

  З 2019 року у Гніздичівській громаді працює служба у справах дітей з правом юридичної особи. На сьогоднішній день на обліку в службі у справах дітей виконавчого комітету Гніздичівської селищної ради знаходиться 12 дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. На території громади також впроваджено послугу патронату над дітьми. На даний час в сім’ю патронатного вихователя влаштовано 2 дітей (з іншої громади), які перебувають у складних життєвих обставинах.

  Громада надає соціальні послуги громадянам які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги. На обліку перебуває 45 одиноких осіб, котрі потребують догляду вдома. Догляд вдома здійснюється за громадянами похилого віку, особами з інвалідністю, які не здатні до самообслуговування.

  Ведеться облік сімей, які опинились в складних життєвих обставинах, інформація щодо яких надходить як з державних установ (медичних, навчальних закладів, тощо), недержавних організацій, а також особисто від громадян. Гніздичівською селищною радою щорічно реалізується програма соціальних виплат допомог та компенсацій окремим категоріям населення, якою надаються грошові допомоги незахищеним верствам населення.

  У 2021 році при Гніздичівському центрі надання соціальних послуг створено службу перевезень “Соціальне таксі”.