• In English
 • Сергій Шкарлет провів зустріч з Міністром закордонних справ Таджикистану Сіроджиддіном Мухріддіном
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 01 квітня 2021 року о 12:57

  Сьогодні відбулася зустріч Міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета з Міністром закордонних справ Республіки Таджикистан Сіроджиддіном Мухріддіном, який є випускником Одеського державного екологічного університету.

  «Дякую колегам за щирий і теплий прийом української делегації та за надану можливість представити потенціал закладів вищої освіти України на освітньому форумі «Навчайся в Україні». Упевнений, результат співпраці між нашими державами буде надзвичайно високим», - зазначив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

  Під час зустрічі обговорено питання двостороннього співробітництва у галузі освіти і науки, визначено потенційні сфери для його активізації. Пан Мухріддін висловив вдячність за візит української делегації на чолі з Сергієм Шкарлетом до Республіки Таджикистан, наголосив на високому рівні підготовки фахівців закладами вищої освіти України та дуже тепло згадав про свої студентські роки, проведені в Україні.

  Нагадаємо, у рамках робочого візиту до Республіки Таджикистан Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет зустрівся з Президентом Національної академії наук Таджикистану Фарходом Рахімі.