• In English
 • Міністр освіти і науки зустрівся з командою Представництва Світового банку в Україні
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 15 листопада 2023 року о 17:59

  14 листопада 2023 року відбулася зустріч Міністра освіти і науки України з командою Представництва Світового банку в Україні на чолі з головою Представництва Геворгом Саркісяном.

  Під час зустрічі сторони обговорили питання двосторонньої співпраці в галузі освіти і науки, а також результати імплементованих проектів та стан реалізації поточних спільних заходів. Зокрема, говорили про початок проекту LEARN, який є важливим у контексті безпеки у закладах освіти, продовженні реформи НУШ, надолуженні освітніх втрат. Цей проект є пріоритетом діяльності Представництва Світового банку в Україні на найближчі роки. Також обговорили складові проекту «Удосконалення вищої освіти в Україні заради результатів», до яких входять реформа контрактів у закладах вищої освіти, підтримка оптимізації мережі ЗВО. Окрім того, розглянули питання об’єднання закладів вищої освіти у кластери, що сприятиме підвищенню інституційної спроможності, дозволить підтримати реформу вищої освіти через розбудову дослідницької інфраструктури.

  Команда Представництва Світового банку в Україні братиме участь у розробленні стратегії отримання допомоги, що передбачатиме відстежування її використання та вимірювання ефективності. Це допоможе донорам зрозуміти пріоритети потреб освіти України.

  Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий висловив вдячність команді Представництва Світового банку в Україні за довготривалу ефективну співпрацю та підтримку освіти в Україні.