• In English
 • Міністр освіти і науки України бере участь у 41-й сесії Асамблеї Міжнародної організації цивільної авіації
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 28 вересня 2022 року о 12:33

  Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет у складі делегації Уряду України бере участь у 41-й сесії Асамблеї Міжнародної організації цивільної авіації (ІСАО) в Монреалі.

  У перший день керівництво Міжнародної організації цивільної авіації відзначило зусилля України у створенні ефективної системи нагляду за безпекою польотів у 2019/20 роках, а також відданість імплементації стандартів і рекомендованої практики ICAO. Відповідний сертифікат вручено Надзвичайному і Повноважному Послу України в Канаді Юлії Ковалів.

  «Авіаційна галузь сьогодні одна з ключових у розвитку економічної спроможності держави. Питання підготовки фахівців цивільної авіації та розроблення стратегій у нарощенні авіаційного потенціалу є надзвичайно актуальним і важливим для України», – зазначив Сергій Шкарлет.

  За 26 років роботи Навчальний центр ІКАО випустив понад 30 тис. слухачів із 34 країн світу, реалізуючи стратегічні цілі організації в галузі безпеки авіації.

  В Україні інститут ІКАО базується в НАУ, має міжнародний сертифікат на право навчання усіх категорій працівників авіаційних підприємств з авіаційної безпеки.

  У команді працюють найкваліфікованіші та найдосвідченіші інструктори та фахівці, які мають практичний досвід роботи в різних сферах діяльності цивільної авіації.

  «На жаль, через повномасштабне вторгнення рф діяльність цивільної авіації в Україні повністю припинена 24 лютого 2022 року. Така ситуація залишається досі. Окрім руйнування значної частини інфраструктури української цивільної авіації, ми зазнаємо великих втрат серед висококваліфікованих фахівців», – сказав Міністр.

  Саме тому, за словами Сергія Шкарлета, сьогодні важливим завданням є встановлення партнерських відносин в авіаційній галузі, що допоможуть надолужити втрачене.

  Також Міністр зазначив, що навіть в умовах воєнного стану в Україні вітчизняні авіакомпанії продовжують працювати за кордоном, демонструючи потужний потенціал української авіації. Незважаючи на всі виклики, спричинені діями держави-агресора, цей потенціал зростатиме ще більше.

  Нагадаємо, Уряд підтримав ініціативу МОН щодо можливості задоволення потреб освіти і науки в межах «UNITED 24».