• In English
 • Міністр оборони взяв участь у засіданні Ради сержантів Збройних Сил України
  Міністерство оборони України, опубліковано 12 вересня 2019 року о 16:59

  Міністр оборони України Андрій Загороднюк сьогодні, 12 вересня, взяв участь у розширеному засіданні Ради сержантів, до якого залучалися близько 140 старшин та сержантів військових частин і підрозділів Збройних Сил України.

  Захід відбувся з метою обговорення актуальних питань щодо проходження військової служби рядовим і сержантським складом Українського війська та пошуку оптимальних шляхів подальшої роботи у цьому напрямку.

  Звертаючись до військовослужбовців, Міністр оборони наголосив на важливості розвитку сержантського корпусу та його визначальній ролі у зміцненні Збройних Сил України.

  Зокрема, Андрій Загороднюк повідомив, що нове скликання Верховної Ради України найближчим часом має розглянути відповідний законопроект, який змінить колонку військових звань і закріпить розширення сержантських обов’язків та повноважень на законодавчому рівні.

  «Прийняття цього надважливого документа позитивно вплине на якість формування професійного сержантського корпусу, – наголосив Міністр. – Переконаний, що цей законодавчий акт отримає підтримку більшості народних депутатів. Адже без запровадження необхідних змін у сержантських званнях та без розширення повноважень молодших командирів подальший ефективний розвиток цих структур неможливий», – підкреслив Андрій Загороднюк.