• In English
 • Міністр оборони вручив відомчі відзнаки воїнам-десантникам 80-ї окремої ДШБ, матерям та дружинам загиблих
  Міністерство оборони України, опубліковано 01 липня 2019 року о 14:43

  Сьогодні, 1 липня, під час робочої поїздки до Львівського гарнізону, Міністр оборони України Степан Полторак нагородив кращих військовослужбовців 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України відомчими відзнаками, цінними подарунками та грошовими преміями.

  Під час спілкування з особовим складом глава оборонного відомства розповів про подальші перспективи щодо покращення соціального захисту військовослужбовців ЗС України, зокрема у забезпеченні їх як службовим, так і постійним житлом.

  Степан Полторак відзначив самовідданість львівських десантників у захисті суверенітету нашої держави та вручив відзнаки Міністерства оборони України матерям та дружинам загиблих воїнів.

  «Там, де 80-та бригада – там є результат, є виконання бойових завдань. Ваш пріоритетний вибір – захист власної країни. Ваша мужність і героїзм дали можливість зупинити ворога там, де він зараз знаходиться. І навіть сьогодні один з ваших батальйонів знаходиться на найважчій ділянці фронту. Держава і я особисто, в свою чергу, робимо все, щоб ви не мали ні в чому потреби. Щоб було забезпечено повний соціальний пакет», – підкреслив Степан Полторак.