• In English
 • Міністр оборони України зустрівся із делегацією Конгресу Сполучених Штатів Америки
  Міністерство оборони України, опубліковано 06 вересня 2021 року о 14:40

  Сьогодні, 6 вересня, у Києві Міністр оборони України Андрій Таран провів зустріч із делегацією Конгресу США, до якої увійшли сенатори Ліндсі Грем, Джон Баррассо, Бен Сесс, Томас Табервілл та конгресмен Вільям Тіммонс.

  За словами Міністра оборони, українська сторона розглядає нинішній приїзд високоповажної делегації Конгресу США, як важливий сигнал двопартійної підтримки американськими парламентарями домовленостей, досягнутих у межах робочого візиту Президента України Володимира Зеленського до США. Андрій Таран нагадав, що минулого тижня відбулося підписання низки двосторонніх угод у сфері двостроннього співробітництва у оборонній сфері між Україною та США.

  За словами Міністра оборони України, наша держава отримує відчутну і важливу допомогу США на всіх етапах: від формування бачення перспективної моделі у питаннях розбудови і посилення спроможностей Збройних Сил України до всебічної підтримки розвитку їх спроможностей.

  Саме у цьому контексті американським парламентарям були надані обґрунтовані пропозиції щодо найбільш нагальних потреб України в посиленні її спроможностей для стримування збройної агресії Російської Федерації.

  Під час розмови представниками американської делегації особливо відзначалася важливість надання допомоги Україні в розбудові її протиповітряного та протиракетного потенціалу.

  За словами Андрія Тарана, спілкування було детальним і високопрофесійним, адже делегація Конгресу США складалася з парламентарів, які представляють комітети, пов’язані з питаннями національної безпеки, оборони та розвідки.

  "Сьогоднішня зустріч стане, безперечно, важливим внеском в подальші спільні рішення Адміністрації та Конгресу США, які сприятимуть відновленню суверенітету та територіальної цілісності України", — підсумував Міністр оборони України.