• In English
 • Міністр оборони України відвідав навчальні центри Національної академії сухопутних військ
  Міністерство оборони України, опубліковано 18 вересня 2020 року о 09:16

  17 вересня в рамках робочої поїздки на Львівщину, Міністр оборони України Андрій Таран разом з Головнокомандувачем Збройних Сил України генерал-полковником Русланом Хомчаком відвідали навчальні центри Національної академії сухопутних військ. Зокрема, вони побували у 184-му навчальному центрі й Міжнародному центрі миротворчості та безпеки.

  У ході поїздки Андрій Таран проінспектував роботи з вдосконалення навчально-матеріальної бази та соціально-побутової інфраструктури навчальних центрів.

  Він також перевірив організацію підготовки військовослужбовців та підрозділів, поспілкувався із солдатами та сержантами, їх викладачами та інструкторами.

  Розбудова спроможностей 184-го навчального центру та Міжнародного центру миротворчості та безпеки, як і процес підготовки особового складу, що відбувається на їх базі, не припиняється. За останні роки в центрах створено низку нових, вкрай необхідних навчальних підрозділів, які оснащені сучасним обладнанням та необхідними зразками озброєння та військової техніки.