• In English
 • Міністр оборони України у Німеччині взяв участь у Семінарі в Європейському центрі досліджень у сфері безпеки імені Джорджа Маршалла
  Міністерство оборони України, опубліковано 31 січня 2018 року о 11:43

  Сьогодні, 31 січня, у Федеративній Республіці Німеччина, Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак взяв участь у Семінарі на базі Європейського центру дослідження та безпеки в Гарміш-Партенкірхен.

  Очільник вітчизняного оборонного відомства виступив під час сесії, присвяченої досягненням та викликам проведення оборонної реформи в Україні.

  «Хочу наголосити на скоординованій роботі усіх органів державної влади України у питаннях оборонної реформи, - зазначив Міністр оборони України. - Я маю підтримку та порозуміння у питаннях, які стосуються оборони України. Якщо б цієї скоординованості не було б – нічого б не було. І я щасливий мати можливість про це сьогодні заявити. Так, реформи в оборонному відомстві відбуваються під час ведення бойових дій, і це важко, особливо відповідально. Ефективність реформ ми перевіряємо на сході, і це стосується і планування, і логістичних завдань, і завдань комплектування. Так, ми маємо успіхи і виклики, але багато чого вдається, - сказав Степан Полторак.

  Під час заходу Міністр оборони України детально ознайомив присутніх з ходом реформування відомства. Розповів про роботу новоствореного підрозділу управління змін, який створено в Україні, набуття ним потужностей.