• In English
 • Міністр оборони України Степан Полторак провів зустріч з Сенатором США пані Джоні Ернст
  Міністерство оборони України, опубліковано 19 лютого 2019 року о 09:19

  18 лютого у Києві відбулася зустріч Міністра оборони України Степана Полторака з американською делегацією на чолі із Сенатором США пані Джоні Ернст.

  Сторони обговорили питання двосторонньої взаємодії з метою зміцнення обороноздатності України.

  Степан Полторак поінформував членів американської делегації про результати та подальші перспективи оборонної реформи, яка триває в Міністерстві оборони та Збройних Силах України.

  «Принциповою залишається позиція щодо здійснення глибинних реформ української армії для розвитку сучасних оперативних спроможностей в інтересах захисту держави та набуття військових критеріїв членства в НАТО», – підкреслив Міністр оборони України, зазначивши, що незворотність євроатлантичного курсу розвитку нашої держави закріплено в Конституції.

  Тим часом Сенатор Джоні Ернст запевнила в подальшій підтримці України з боку обох палат американського Парламенту та готовності до впровадження нових законодавчих актів, які зміцнюватимуть здатність України протистояти агресії Росії.

  Під час зустрічі йшлося про нагальні питання, пов’язані з ситуацією в окупованому Криму та на Сході України, спільною протидією гібридній російській агресії.

  Окрему увагу сторони приділили питанням реформування системи оборонних закупівель для потреб Збройних Сил України та активізації військово-технічного співробітництва зі Сполученими Штатами Америки.