• In English
 • Міністр оборони України провів зустріч зі стратегічним радником США з питань реформування оборонної промисловості
  Міністерство оборони України, опубліковано 26 вересня 2019 року о 14:54

  Сьогодні, 26 вересня, Міністр оборони України Андрій Загороднюк провів зустріч з делегацією Сполучених Штатів Америки на чолі зі стратегічним радником з питань реформування оборонної промисловості паном Дональдом Вінтером.

  На початку зустрічі Дональд Вінтер вручив Андрію Загороднюку сертифікати від США, що дозволять виконувати роботи з ремонту гелікоптерів типу «МІ» силами українських підприємств оборонного комплексу для потреб іноземних замовників. Міністр оборони України подякував Дональду Вінтеру та Уряду США за допомогу і підтримку у реформуванні оборонно-промислового комплексу України.

  У ході зустрічі сторони обговорили питання реформування та розвитку системи оборонних закупівель. Йшлося, зокрема, про необхідність забезпечення прозорості цього процесу з метою мінімізації будь-яких корупційних ризиків у зазначеній сфері.

  Також було акцентовано увагу на пріоритетних напрямках розвитку військово-технічного співробітництва між Україною та Сполученими Штатами Америки. Зокрема, реалізації пілотного проекту із закупівлі озброєння за програмою Уряду Сполучених Штатів Америки «Міжнародні військові продажі» та розвитку науково-технічної складової.