• In English
 • Міністр оборони України провів зустріч з Міністром оборони Латвії
  Міністерство оборони України, опубліковано 12 лютого 2020 року о 18:06

  Сьогодні, 12 лютого, в рамках робочого візиту української делегації до штаб-квартири НАТО, Міністр оборони України Андрій Загороднюк провів робочу зустріч з Міністром оборони Латвійської Республіки Артісом Пабрісом.

  Андрій Загороднюк подякував латвійським колегам за послідовну підтримку України, а також надання матеріально-дорадчої допомоги Збройним Силам України та реабілітацію українських військових у Латвії.

  В ході зустрічі сторони обговорили поточний стан співробітництва в оборонній сфері за напрямками державних закупівель, підготовки українських військових, кібернетичної безпеки та територіальної оборони.

  Андрій Загороднюк поінформував латвійську делегацію про поточну безпекову ситуації в Україні та стан реформування оборонного відомства. В цьому контексті українська сторона окреслила перспективні напрямки співробітництва між оборонними відомствами України та Латвійської Республіки.

  У свою чергу, латвійські колеги висловили повну підтримку України у готовності приєднатися до Програми розширених можливостей НАТО.