• In English
 • Міністр оборони України під час робочої поїздки до штаб-квартири НАТО провів низку важливих зустрічей
  Міністерство оборони України, опубліковано 25 жовтня 2019 року о 16:47

  Сьогодні, 25 жовтня, в рамках робочого візиту до штаб-квартири НАТО в Брюсселі Міністр оборони України Андрій Загороднюк взяв участь у засіданні Північноатлантичної ради НАТО на рівні міністрів оборони держав-контрибуторів тренувально-дорадчої Місії НАТО «Рішуча підтримка» в Ісламській Республіці Афганістан.

  Під час короткої, але змістовної бесіди з Генеральним секретарем НАТО Йенсом Столтенбергом, Міністр оборони розповів про стан реформування Міноборони та ЗС України, наголосивши при цьому, що вступ до НАТО залишається ключовим пріоритетом військового відомства України. Йшлося також про поточну ситуацію на сході України та Азово-Чорноморському регіоні. Андрій Загороднюк вніс пропозицію щодо переведення формату співпраці в більш практичну площину.

  Також керівник вітчизняного оборонного відомства провів важливі двосторонні зустрічі зі своїми іноземними колегами з Франції, Італії, Грузії та Швеції.  

  Варто наголосити, що перша закордонна робоча поїздка Міністра оборони України відбулася саме до штаб-квартири НАТО у Брюсселі, що є знаковою подією.