• In English
 • Міністр оборони України перебуває з робочою поїздкою на Львівщині
  Міністерство оборони України, опубліковано 17 квітня 2019 року о 14:44

  Сьогодні, 17 квітня, Міністр оборони України Степан Полторак перебуває з робочою поїздкою на Львівщині.

  Глава оборонного відомства відвідав Міжнародний центр миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ ім.  Гетьмана Петра Сагайдачного.

  Степан Полторак перевірив хід проведення навчань підрозділами 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців, які проходять підготовку в навчальному центрі в рамках «Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки – Україна (JMTG-U)» відповідно до стандартів Північноатлантичного Альянсу та за допомогою інструкторів з країн-партнерів НАТО.

  Також Степан Полторак проінспектував хід будівництва військових гуртожитків поліпшеного планування для особового складу військових частин Збройних сил України в смт Старичі Львівської області.

  В ході поїздки Міністр оборони оглянув стан будівництва гуртожитків та інших об’єктів інфраструктури 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила та перевірив готовність підрозділів тилового забезпечення до зустрічі особового складу після повернення з району проведення операції Об’єднаних сил.