• In English
 • Міністр оборони Литви Степану Полтораку: Я цілком задоволений станом нашого двостороннього співробітництва та вражений Вашими реформами
  Міністерство оборони України, опубліковано 23 квітня 2018 року о 15:31

  Сьогодні, 23 квітня, відбулася робоча зустріч Міністра оборони України генерала армії України Степана Полторака з Міністром національної оборони Литовської Республіки Раймундасом Кароблісом у Києві.

  Генерал армії України Степан Полторак говорив про останні події, які відбулися в Україні, зокрема у зв’язку зі зміною формату Антитерористичної операції на операцію Об’єднаних сил до 30 квітня та прийняттям нових законів.

  «Сьогодні ми вносимо корективи в сили та засоби у зв’язку зі зміною формату операції. Новий формат дає нам можливість вибудувати вертикаль управління всіх структур, які беруть участь у ній, та підвищити ефективність наших дій, – зазначив Міністр оборони України. – Закон України «Про національну безпеку» відображає всі наші раніше прийняті плани оборонного планування та положення Стратегічного оборонного бюлетеня. З його остаточним прийняттям у Збройних Силах України будуть запущені певні процеси.

  Водночас глава оборонного відомства України зазначив, що політико-дипломатичний спосіб вирішення ситуації на сході на території Донецької та Луганської областей є пріоритетним, а одним із варіантів розглядається введення Миротворчої операції у відповідності до всіх міжнародних норм та правил.

  «У будь-яких переговорах повинен бути аргумент. Нашим аргументом є сильна професійна армія. Зараз ми проводимо серйозну роботу з розбудови нашої інфраструктури, розвитку навчальних центрів відповідно до стандартів НАТО», – підкреслив Степан Полторак.

  У свою чергу Міністр національної оборони Литовської Республіки Раймундас Каробліс привітав ті реформи, які відбуваються у Збройних Силах України, та підкреслив важливість прийняття закону «Про національну безпеку».

  «Я цілком задоволений станом нашого двостороннього співробітництва та вражений Вашими реформами. Ви на вірному шляху, – зауважив Раймундас Каробліс. – Ми бачимо гарний результат Вашої роботи, простежується прогрес в реформуванні, зокрема розвиток старшинсько-сержантського корпусу, створення Сил спеціальних операцій, робота зі створення військової поліції тощо».