• In English
 • Міністр культури Євген Нищук провів зустріч з директором Лондонського книжкового ярмарку
  Міністерство культури України, опубліковано 09 листопада 2018 року о 17:16

  У рамках другого Міжнародного форуму «Креативна Україна» Міністр культури України Євген Нищук провів окрему зустріч зі спікером спеціальної сесії форуму «Книговидання. Від рукопису до бестселера: як видати книжки, що добре продаються», директором Лондонського книжкового ярмарку Джекс Томас. У зустріч також взяла участь директор Українського інституту книги Олександра Коваль.

  Під час спілкування було обговорено презентацію України на Лондонському книжковому ярмарку, а також налагодження  співпраці між українськими та британськими інституціями у книговидавничій галузі.

  Як повідомила Джекс Томас, учасниками Лондонського книжкового ярмарку є значна кількість представників книговидавничої сфери багатьох країн світу, що створює можливість налагодити партнерські зв’язки та ділові контакти, а також значно розширити представлення культурного продукту України.

  Директор Лондонського книжкового ярмарку виявила велику зацікавленість у проведенні презентації України на Лондонському ярмарку через семінари, конференції та інші комунікативні заходи, у тому числі через проведення спільних заходів  за участі українських і британських авторів, знайомство з українською книжковою ілюстрацією та дизайном книги. Зокрема, Джекс Томас запропонувала запросити на відкриття українського стенда на Лондонському книжковому ярмарку Міністра культури, ЗМІ та спорту Великої Британії  для налагодження співпраці між відомствами обох країн.

  Євген Нищук висловив готовність до співпраці з Лондонським книжковим ярмарком та зазначив, що саме з метою реалізації державної політики в книговидавничій справі Мінкультури створено повноцінну інституцію – Український інститут книги, який опікується  всім спектром питань промоції української літератури у світі  та книговидавничою справою, а також забезпечує участь України у міжнародних книжкових виставках та форумах.

  Нагадаємо, що наразі Міністерство культури України веде перемовини  з представниками  Китайської Народної Республіки щодо стендової участі на Пекінському  книжковому ярмарку у 2019 році, що значно розширить представлення української літератури на азійському книжковому ринку.