• In English
 • Міністр КМУ провів засідання Міжвідомчої робочої групи з підготовки до місцевих виборів
  Служба Міністра Кабінету Міністрів України, опубліковано 07 вересня 2020 року о 19:04

  Сьогодні Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов провів засідання Міжвідомчої групи з координації діяльності органів виконавчої влади щодо створення належних умов для проведення виборів 25 жовтня 2020 року.

  28 серпня відбулося установче засідання цієї комісії. На сьогодні резолюцією Прем’єр-міністра від 4 вересня 2020 року №37234/0/1-20 було затверджено її персональний склад.

  Окрім цього, відповідні центральні органи виконавчої влади та місцеві державні адміністрації отримують доручення Прем'єр-міністра України від 5 вересня 2020 року № 37340/0/1-20 для забезпечення виконання Виборчого кодексу України в частині проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року.

  «Ми заслухали звіти Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства освіти та науки щодо підготовки та розміщення територіальних виборчих дільниць у закладах освіти та організації їх діяльності. Наразі Міністерство охорони здоров’я України має розробити план заходів та рекомендації щодо запобігання поширення хвороби COVID-19 під час діяльності територіальних виборчих дільниць до виборів та безпосередньої під час виборів. Таким чином, ці заходи будуть відображені в постанові, що буде винесена на чергове засідання Кабінету Міністрів України цієї середи», - розповів Олег Немчінов.